Novinky  

— Posun termínu —

Ahoj všem příznivcům MTBO. S lítostí vám musím oznámit, že díky organizačním potížím v centru akce nebude možné závod uspořádat v původním termínu, ale přesuneme ho na září, s největší pravděpodobností 12.9. 2020. Pevně věřím, že nám zachováte přízeň a uvidíme se zde po letních prázdninách. Velmi mne to mrzí, ale nedá se nic dělat. Měnil se zde 2x provozovatel a sezónu zahajuje až 8.6. 2020. Asi to také nemají jednoduché. Budu vás všechny průběžně informovat. Díky za pochopení.

— 17.4. 2020 Mapa Cyklokufr 2020 —

Přestože stále není jisté, že nebudeme muset změnit termín naší nové akce, mohu vám s radostí sdělit, že mapa a umístění kontrol mají svou finální podobu a dáváme je do tisku. Na to určitě případné změny nemají vliv :-)

— 3. týmy zaregistrovány —


Je vidět, že i v těžkých dobách Corona viru si sportovci nějak poradí. Vzhledem k aktuální situaci pevně věříme, že naše akce plánovaná na 30.5. proběhne, i když pochybnosti stále jsou. 

Velice děkujeme týmům, které nám důvěřuji a zaregistrovali se:

1. Jednotka pivního nasazení

2. Pomalu a zmateně 

3. MTBO Yesman

 


— Obhlídka kontrol 8.3.—


I když většina míst je mi důvěrně známa v tomto regionu, byl jsem v neděli mapovat a kontrolovat místa, která jsem si pro vás letos připravil. Věřím, že nebudete zklamáni a užijete si to :-) 

— 1. tým se registroval —

vítejte !!!

Ano přátelé, je to tady, máme zaregistrovaný první tým a to nám organizátorům velice dobře známou Jednotku pivního nasazení, vítejte hoši !!! Doufám, že i tato informace povzbudí všechny váhající potenciální účastníky :-)

A je to tu !!!

Konečně se nám podařilo vše domluvit a upéct. Tím pádem mám tu čest vám představit zbrusu nový podnik Cyklokufr, který jak pevně doufáme si zamilujete. Klasické MTBO bez kreativních prvků pro všechny, kdo tento typ závodů už milují i pro ty, kteří by ho chtěli objevit a neví jak do toho. Vítáme amatéry i profíky, malé, velké. Každý si určitě najde v pěti hodinách to své. Tento rok si doufám zapíšete do svých kalendářů další fajn akci podobného typu. V okolí Plzně a Rokycan jsou nádherné terény a krásná místa, která ani většina místních nezná. Rádi bychom vám je ukázali a naplnili jednu sobotu krásnými nejen sportovními zážitky.